Stainless Steel Rods Grade 304 3mm in Kenya, Uganda, Tanzania
| Specification | Details |
|---|---|
| Product Name | Stainless Steel Rods Grade 304 3mm |
| Synonyms | SS 304 Rod 3mm, Stainless Steel Round Bar |
| Product Type | Metal rod |
| Material | Stainless steel |
| Grade | 304 |
| Diameter | 3 mm |
| Applications | Fabrication, welding, general use |

