Stainless Steel Sheets Grade 304 20mm in Kenya and East Africa
| Specification | Details |
|---|---|
| Product Name | Stainless Steel Sheets Grade 304 20mm |
| Synonyms | SS 304 Sheet 20mm, Stainless Steel Sheet |
| Product Type | Metal sheet |
| Material | Stainless steel |
| Grade | 304 |
| Thickness | 20 mm |
| Applications | Heavy fabrication, structural, industrial use |

