Stainless Steel Sheets Grade 304 1.2mm in Kenya and East Africa
| Specification | Details |
|---|---|
| Product Name | Stainless Steel Sheets Grade 304 1.2mm |
| Synonyms | SS 304 Sheet 1.2mm, Stainless Steel Sheet |
| Product Type | Metal sheet |
| Material | Stainless steel |
| Grade | 304 |
| Thickness | 1.2 mm |
| Applications | Fabrication, cladding, industrial use |

